Бактон студиото Leni модерна и современа светло сива ткаенина тапацирана со 4-фигура кралица големина платформа за складирање на платформата

Бактон студиото Leni модерна и современа светло сива ткаенина тапацирана со 4-фигура кралица големина платформа за складирање

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Одликувајќи се со вградено складирање, рамката за кревети во Лени е удобен додаток за секоја спална соба. Оваа рамка за дрвени кревети е тапацирана во мека, еластична полиестерска ткаенина и е поставена со пена за навистина пријатно чувство. Секоја страна од рамката за кревети е опремена со две фиоки, обезбедувајќи доволно простор за складирање на дополнителни постелнини и ќебиња. Оревот Браун заврши со дрвени блок стапала Завршете го современиот изглед на оваа рамка за кревети. Рамката за кревети во Лени е направена во Малезија и бара склопување. Модерна и современа рамка за кревет за складирање на платформа; Конструиран од цврсто гума и инженерско дрво; Тапациран во полиестерска ткаенина и поставена со пена; Четири (4) фиоки; Сликите ја елиминираат потребата за пролет на кутијата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата