Безбедност 1 -ви лесен чист флексибилен назален аспиратор, бел

Безбедност 1 -ви лесен чист флексибилен назален аспиратор, бел

Това е достапна
DEN 180.96
Количината на стоката:

Лесниот чист назален аспиратор ви помага да го задржите вашето бебе удобно кога се болни. Мека и флексибилен, аспираторот има јасен врв што ви овозможува да ја видите бојата на слузта и ви гарантира дека работи. По употребата, аспираторот лесно се раздвојува на две парчиња за брзо, темелно чистење и е безбедна машина за миење садови. Ергономскиот дизајн се вклопува удобно во вашата рака и ви дозволува нежно да ја отстраните вишокот слуз за да ги исчистите пасусите за дишење на вашето бебе. Безбедност 1 -ви верува дека родителството треба да има помалку грижи и повеќе радосни моменти. Како прв и единствен лидер во безбедноста на децата, безбедноста 1 е тука за да ви даде мир на умот за да можете да поминете помалку време загрижувачки и повеќе време да уживате во секое прво искуство со вашето дете. Оптималното вшмукување нежно ја отстранува вишокот слуз за да ги исчисти пасусите за дишење на бебето. Две парчиња се одвојуваат за брзо и темелно чистење. Јасен совет ви помага да видите дека аспираторот работи. Удобен дизајн за постојан зафат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата