Sulpell Industries Chocolat au lait гроздобер европски реклама платно wallидна уметност, 20, дизајн од Леонетто Капиело

Sulpell Industries Chocolat au lait гроздобер европски реклама платно wallидна уметност, 20, дизајн од Леонетто Капиело

Това е достапна
DEN 1524.00
Количината на стоката:

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Леонетто Капиело.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата