Miabella Cultured Cultured Folrwate Pearl Carat T.G.W. Руби Карат Т.В. Дијамант 10kt жолто злато октагон прстен

Miabella Cultured Cultured Folrwate Pearl Carat T.G.W. Руби Карат Т.В. Дијамант 10kt жолто злато октагон прстен

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Руби сечење : круг. Изработено во бујно розово злато, овој прстен го прикажува еден круг во форма, култивиран слатководен бисер (11-12мм) поставен во центарот и 28 кружни споделени постери, дијаманти (G-H, I2, I3) и шест рубини со сел. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Боја на дијаманти : G-H. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата