Чудо нација маица за момче и маица за момче и мото-џогер панталони сет, 2-парчиња, големини 12м-5Т

Чудо нација маица за момче и маица за момче и мото-џогер панталони сет, 2-парчиња, големини 12м-5Т

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Погледнете го на следното ниво со оваа двојна маица на Супер Рокин и облека за панталони со џогер, поставена од Wonder Nation! Одликувајќи се со солидна маичка комплетна со мото џогери, оваа комплетна, координирана облека ќе го однесе од предучилишна до забава беспрекорно. Сега неговата гардероба лесно се ажурира со овој сет на џемпери и маици и неговите кул, привлечни отпечатоци и дизајн со лесна облека. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маица и 1 пар панталони со џогер. Карактеристики на маицата : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави; Контраст за печатење. Карактеристики на џогер : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; Врза за влечење; 2 странични џебови имаат најважни работи. Маица за момче и дете момче и мото џогерски панталони од чудо нација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата