Квалитетни изградени сопирачки на предниот диск

Квалитетни изградени сопирачки на предниот диск

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Цилиндрите на сопирачките се специјално дизајнирани за да ги вратат перформансите на сопирањето на вашето возило. Користејќи ја нашата огромна библиотека со примероци OE, секоја единица се тестира со употреба на комерцијални процеси и строги протоколи против спецификациите на ОЕ, со што се обезбедува конзистентно сопирање веднаш надвор од кутијата. Квалитетни изградени M4148 Reman w/предни дискови сопирачки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата