Декоративна перница со монограм Thumbrintz Chevron, Fuchsia

Декоративна перница со монограм Thumbrintz Chevron, Fuchsia

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thumbrintz Chevron Monogram Декоративна перница, Фуксија : Прекрасна уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во сина, сива и бела боја за оваа печатена затворена/надворешна перница. Перницата е совршен акцент за троседот, креветот и столот или на стол или чај во отворено. Ibrивописната ткаенина што се користи за создавање на производот е отфрлање на вода и работи најдобро кога се користи во покриена или делумно засенчена област. Лицето и грбот се направени од мек ткаен полиестер. Сликата е отпечатена и на предната и на задната страна, со што перницата е реверзибилна. Исполнета со рециклиран полиестер микрофибер, перницата е совршена фокусна точка или завршен допир и внатре и надвор. Само чисто место.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата