Сандал од Серена на Crocsенска Серена

Сандал од Серена на Crocsенска Серена

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Прекрасно женствено третирање за голи нозе, колекцијата на сандали, флипс и слајдови се карактеризираат со елегантни ленти за истегнување и крослит? Фондација за пена за целодневна удобност и разноврсност во вистинскиот стил. Тие се совршени за одмор на одмор, релаксирање за време на викендите или вечерните часови со пријателите. Елегантни, женски силуети за надградба на моден напред. Мека, флексибилен матлит? ленти за посигурно вклопување. Иконски удобност на крокодите? : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата