Подарок за подароци за бебиња за туширање на Хари Потер, 22-парчиња, новороденче-6 9м

Подарок за подароци за бебиња за туширање на Хари Потер, 22-парчиња, новороденче-6 9м

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Волшебниците и Муглс исто така ќе бидат воодушевени од овој неверојатен сет на лежење од 22 парчиња. Неверојатен избор за подарок за туширање, во овој сет вклучува сè што треба да го започне новиот родител за да започне со гардеробата на бебето, Хари Потер стил. Пол-неутрален значи дека е идеално за бебе момче од девојче. Супер симпатична, неверојатно мека и многу забавно да се меша и да се совпаѓа за нова облека на Хари Потер секој ден. Материјал : 60% памук/40% полиестер; Чорапи : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 3 каросерии, 1 игра за спиење, 3 пара џогири, 3 капачиња, 3 биб, 3 пара чорапи, 3 пара белешки и облека од добредојде од 3 парчиња. Карактеристики на каросеријата : кратки ракави; Завршени рамења за лесно вклучување и исклучување; Затворање на дното : . Карактеристики за спиење ‘n играат : долги ракави; екипаж; покриени стапала; лев џеб на градите; Затворање на привремено. Карактеристики на џогерс : стилизирање на влечење; Еластична лента за половината. Карактеристики на BIB : Затворање на привремено враќање. Добредојдовте Домашна облека Карактеристики : кошула со долги ракави со странични прилепувања; Повлечете џогери и капа. © Warner Bros. Entertainment, сите права се задржани. Прави одличен подарок за туширање!. Хари Потер 22-парче унисекс туш подарок за бебе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата