Логорт 10к жолто злато NHL логорт Питсбург пингвини мал приврзок

Логорт 10к жолто злато NHL логорт Питсбург пингвини мал приврзок

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Дозволете им на сите да знаат за кого ќе навивате на следната голема игра со оваа прекрасна, NHL, Pittsburgh Penguins мал приврзок. Овој приврзок е внимателно направен од 10 карат жолто злато со прецизност. Овој приврзок за лого се одликува со детално, детално извршено лого на тимот, што е сигурно да привлече внимание. Метална тежина : 0,84 грама. Ласерски дизајн. Тип на накит : Добро. Тип на приврзок : NHL Питсбург пингвини приврзоци. Приврзоци со димензии на кауција : 19мм х 13мм, дебелина од 0,81мм.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата