Сет за бонус за памук од проценти

Сет за бонус за памук од проценти

Това е достапна
DEN 1374.56
Количината на стоката:

Овој мек и удобен производ ќе го подобри секој декор. T400 100 проценти сет за бонус за памук : Сет на цврсти памучни листови. Лесна грижа, издржлива, многу мека, 4 "полите и целосно еластични опремени чаршафи. Тоа ќе го подобри секој декор. Содржина на ткаенина : 100 проценти памук.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата