Оригинален дизајн на балтички килибарски делфин дизајн на нараквица за прилагодување на боло во сребро од сребро

Оригинален дизајн на балтички килибарски делфин дизајн на нараквица за прилагодување на боло во сребро од сребро

Това е достапна
DEN 394.24
Количината на стоката:

Украсете се себеси или некој посебен со оваа прекрасна нараквица инспирирана од нараквицата Ораво Амбер во сребро. Оваа нараквица прикажува прекрасна боја на коњак оригинални балтички килибарни камења. Оваа нараквица BOLO мери должина од 9 инчи, е прилагодлива и има безбедна поставка за рамки. Оваа нараквица со скапоцени камења прави совршен подарок за празници, годишнини и други специјални прилики и исто така вклучува кутија подготвена за подароци за потпис. Делфин инспирирана нараквица од килибарски камења во сребро. Прекрасни скапоцени камења во боја на коњак. Безбедно рамка поставена во сребро. Боло нараквица во сребро. Амбер е камен за Бик. Вклучува кутија подготвена за подарок за потпис. Прави одличен подарок за годишнини, родендени, празници или други специјални прилики.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата