Климарното светло од Cuddl Duds andенски и женски плус ја тужеа топлината долга долна облека врвот на долна облека

Климарното светло од Cuddl Duds andенски и женски плус ја тужеа топлината долга долна облека врвот на долна облека

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Воведување на тужена топлина со климара на светлината од страна на Cuddl Duds. Овој врв на вратот на екипажот со долги ракави ја обезбедува крајната удобност оваа зимска сезона без никаков компромис за стилот. Овој ултра-мек затрупан со топлински дрес обезбедува топлина, како и исклучителен опсег на движење. Кламатното светло од страна на Cuddl Duds со долги ракави на вратот на вратот во тужената топлина. Ткаенината е 95% полиестер од 5% Спандекс дрес со губење што ќе му даде удобност на телото, подвижност сè додека ве одржува суво во текот на денот или ноќта. Побарајте совпаѓање на нозете (продадено одделно).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата