Keepsake 10kt жолто злато удобност одговара на свадбениот бенд

Keepsake 10kt жолто злато удобност одговара на свадбениот бенд

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Овој 4мм свадбен бенд има високо-полирана завршница во 10kt жолто злато со дизајн на удобност. Бендот има контурен дизајн, овозможувајќи совршена удобност и вклопување околу прстот. Овој прстен е совршен додаток на вашиот ангажман прстен со својот класичен и безвременски дизајн. Чувствувајте се утеха и сакано засекогаш во овој венчален прстен. Keepsake 10kt жолто злато 4мм венчален бенд прстен со висок полски финиш. Внатре во кружниот дизајн за удобно вклопување. 10kt жолто злато за додаден сјај. Спакувано во кутија за прстенести за дарки што може да се подари. Придружено со сертификат за автентичност за дополнително уверување. Совршен како бенд за свадби, прстен за ангажман или како роденден, Божиќ, Денот на вineубените, свадба, ден на мајки, ден на таткото или друг подарок за специјална пригода . Достапно во широк спектар на големини на прсти, жолто или бело злато и 10 KT или 14kt злато. Овој оригинален прстен за задржување има исклучително 10kt жолто злато за класичен и елегантен изглед кој ќе ги надополни сите тонови на кожата, облеката и другите накит. е достапен луксуз, направен со највисок квалитет на материјали и скапоцени камења. Ние одржуваме непоколеблива посветеност на нашите клиенти - гарантирајќи највисок квалитет по најниски цени. За да ја обезбедиме автентичноста на нашиот накит, ние го гравираме името на чуварот на секое парче . За помош при утврдување на големината на прстенот, кликнете на подолу хиперврска што ќе ве одведе до чуварот - најдете го вашиот водич за големина на прстенот . Белешка : Кога го печатите овој водич, не заборавајте да ја поставите скалата на 100% во поставките за печатење. http : // : 600 // headsakeringsizerguide.pdfâ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата