Слатка домашна колекција меморија од пена саќе што не се лизга од 16 16 стол подлога - таупе, пакет

Слатка домашна колекција меморија од пена саќе што не се лизга од 16 16 стол подлога - таупе, пакет

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Седењето на тврда дрвена или метална столица е само непријатно. Нема потреба да страдате преку друга вечера што се меша на вашето место за да пронајдете мека точка. Истурете ги овие перничиња со прекрасен изглед на вашите столчиња за трпезарија за брз начин да го омекнат местото. Изберете ја опцијата за боја што најдобро одговара на вашиот декор или започнете со еден нов изглед со овие како катализатор. По оваа цена, не можете да тргнете наопаку! Верувајте ни, вашето дно ќе ви се заблагодари. Сега е достапно во нови големини и бои. Пакет од 4. Седењето на тврда дрвена или метална столица е само непријатно. Нема потреба да страдате преку друга вечера што се меша на вашето место за да пронајдете мека точка. Истурете ги овие перничиња со прекрасен изглед на вашите столчиња за трпезарија за брз начин да го омекнат местото. Изберете ја опцијата за боја што најдобро одговара на вашиот декор или започнете со еден нов изглед со овие како катализатор. По оваа цена, не можете да тргнете наопаку! Верувајте ни, вашето дно ќе ви се заблагодари. Пакет од 2, 4, 6 или 12 Карактеристики : Мемориска пена удобност. Шел : 100% полиестер. Пополнување : 100% полиуретанска пена. Поддршка за лизгање. Заоблени агли. 2, 4, 6 или 12 пакет. Големина : 16 "x 16". Бои : црна, сина, руменило, кафеава, модар патлиџан, сива, зелена, постелнина, светло сина, морнарица, розова, црвена, 'рѓа, бело, вино, сребро, таупе, чаша, жолта боја. Машинско миење ладно, без белило. Не пеглајте. Спуштете се суво без топлина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата