Атлетски работи женски плус шорцеви со големина на мрежа, големини 1x-4x

Атлетски работи женски плус шорцеви со големина на мрежа, големини 1x-4x

Това е достапна
DEN 239.52
Количината на стоката:

Овие се вашите разноврсни, лесни шорцеви за мрежи за салата или секојдневни излегувања од атлетски дела. Спарете ги со вашите омилени маички, врвови на резервоарот или дуксери за комплетен спортски инспириран изглед. Овие шорцеви имаат достапни странични џебови за вашите мали предмети да останат скриени додека се надвор со вртење на вратоврска на половината за прилагодливост. Плетата ткаенина за дишење и мека еластична лента за половината нуди леснотија на подвижност и удобност. Само на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Подигање : високи. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; Дише плетена ткаенина. Plusенски плус шорцеви од мрежа од атлетски дела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата