Thra & Sky Women's Plus Size Sige со висока маица со кратки ракави, 2-пакет

Thra & Sky Women's Plus Size Sige со висока маица со кратки ракави, 2-пакет

Това е достапна
DEN 281.28
Количината на стоката:

Кратко пред и подолго од грбот, зачинете ја вашата обична колекција со Terra вклучува цврсти и печатени маички. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две маици. Големина : Моделот е 5'11 “и носи големина 1x. Погодно : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата