Munecas Arias - Елеганција кукла што плаче Хана со ќебе, сино

Munecas Arias - Елеганција кукла што плаче Хана со ќебе, сино

Това е достапна
DEN 399.52
Количината на стоката:

Хан е слатка кукла за бебе од 11 инчи со меко тело и винил лице, раце и нозе. Ова симпатично бебе носи симпатична сино -бела облека и може да се завитка во вклученото ќебе. Кога ќе го извадите цуцлата, Хан почнува да плаче. Овој сет на кукли се произведува во Шпанија со употреба на високо квалитетни ткаенини и материјали. Погодно за возраст од 3 години и постари. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години. • Мека кукла за тело со винилна глава, раце и нозе • Облека направена со високо квалитетни ткаенини • Отстранете го цуцлата за да го направите бебето да плаче • доаѓа во кутија за подароци • на возраст од 3 години и нагоре.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата