Active Scrubstar Active Active Strethring Spacestring Space-Dy-ogger Jogger Scrub Pant WD207

Active Scrubstar Active Active Strethring Spacestring Space-Dy-ogger Jogger Scrub Pant WD207

Това е достапна
DEN 319.68
Количината на стоката:

Овој активен инспириран џогер пантоло во затегната полиестер/спандекс кросхарч Доби ткаенина брзо ќе стане ваш нов фаворит. Вселенска боја плетена еластична лента за половината плус прилагодлива влечење. Три џебови обезбедуваат доволно простор за складирање : два пространи предни џебови и карго џеб од десно. Коверзирањето околу предните џебови го подобрува атлетскиот дизајн. Спортско дијагонално зашивање на нозете. Заштитена нога со еластични манжетни. Двојно шевове на игла во текот на целиот период. Интернет ексклузивно. Pон џогерски стил Пант. Две џебови на лепенка. Еден карго џеб. Контраст-простор-дело на половината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата