Бела Вита Бракстон високи чизми

Бела Вита Бракстон високи чизми

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Клиентот loveубов сезона по сезона, Бракстон е на нашата омилена конструкција за чизми за фустани. Изгледа прекрасно облечено со тексас или облечен со миди здолниште. Деталите на бравата на врвот му даваат допир на треперење без да го надминат стилот. Бракстон е за софистицираност. 2,75 инчи потпетици за фустани. Стилски високо седнало подигање на фустанот. Детализирање на тока. Класична потпетица за фустани. Подготвена влошка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата