Детско место девојки со кратки ракави и кратки тесни памучни памучни пижами, големини со 4-16

Детско место девојки со кратки ракави и кратки тесни памучни памучни пижами, големини со 4-16

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Детските места за девојчиња „Танчери “ кратки ракави и шорцеви со тесни памучни памучни пижами се совршен додаток на вашата колекција за пижами. Оваа облека не е пламен престој и се вклопува во ситница. Клучен детал е сеопфатната графичка бајка танчерка на нозете и ознаката етикета на етикетата со етикети со кратки ракави со кратки ракави со графики со бајки и „Сон Биг “ напишан на фронтот. Шорцевите имаат еластична лента за половината. Доаѓа во големини 4-16 етикета без ознаки. Две парчиња кратки ракави и краток сет „танчер“ пижама. Овој напис на облека не е пламен престолни, туку е привлечен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата