Вејтон-континентален сон, 8 Вуд Бо пролет и 10 џебна калем валана со среден кадифен душек, близнак

Вејтон-континентален сон, 8 Вуд Бо пролет и 10 џебна калем валана со среден кадифен душек, близнак

Това е достапна
DEN 2239.84
Количината на стоката:

Континенталниот сон Најдоброто во суровините се користи за да се обезбеди издржливост и практичност. Користената пена со висока густина го прави душекот многу издржлив лесно да се вклопува низ тесни ходници и скалила. Димензии на испорака - 30 x 10 x 10. Кутија пролетни информации : Лесно се склопуваат инстант фондација е решение со ниска цена што обезбедува совршена поддршка за сите типови душеци. Силната и цврста : Фондацијата поддржува потешки душеци, вклучувајќи мемориска пена и латекс и всушност ја зголемува долговечноста на душекот со спречување на тресење. Лесно за испорака и склопување : Пакетот доставува до вашиот праг и лесно се вклопува преку тесни ходници или тесни скалила и упатства за алатки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата