Teенски плус големина на кратки ракави на екипажот на вратот, пакет на вредност

Teенски плус големина на кратки ракави на екипажот на вратот, пакет на вредност

Това е достапна
DEN 361.44
Количината на стоката:

Останете во стил во оваа избледена слава, женски плус големина на екипажот со кратки ракави, пакет со 2 пакувања. Овој производ е изработен од мешавина од памук и полиестер, што обезбедува не само удобно вклопување, туку и со лесно чувство. Дизајниран да биде главен во вашата пролетна или летна гардероба, оваа избледена слава плус големина, останува лесна и ветровито дури и кога температурата се крева. Деколтето на екипажот обезбедува убав фит и чист изглед, додека полите на кругот на дното висат лабаво и не се чувствува рестриктивно. Овој Tee со плус големина со кратки ракави е достапен во разновидни стилови и бои. Пар со омилените шорцеви или фармерки или користете го како внатрешен врв со кардиган, во зависност од ситуацијата. Некои две пакувања дури вклучуваат два различни стилови, така што сигурно ќе пронајдете пакет што одговара на вашиот ансамбл. Faded Glory Women's Women, плус големина на екипажот со кратки ракави, пакет со вредност од 2 пакувања : 60% памук, 40% полиестер. Машинско миење ладно. Краток ракав. 2-пакет. Деколте на екипажот. Тркалезно дно полите. Достапно во разновидни бои. Некои пакувања на избледената слава плус-големина имаат 2 различни стилови. Бои : црна саѓи/црна саѓи комбо, црна саѓи/бело комбо, црно/сиво комбо, светло сиво/виолетово комбо, тиркизно/бело комбо, бело/виолетова комбо, бело/бело комбо. Големини : 1x, 2x, 3x, 4x, 5x.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата