Мали и големи момчиња атлетски чипка со ниски врвни патики, големини 13-6

Мали и големи момчиња атлетски чипка со ниски врвни патики, големини 13-6

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Од кошаркарското игралиште до игралиштето, тој ќе го сака класичниот изглед и удобното чувство на патиките со ниски врвни на Фубу. Одликувајќи се со класичен дизајн на чипка, овие свежи клоци имаат и мемориска пена и кадифен, јака, за да се чувствуваат добро како што изгледаат. Идеален избор за секојдневните патики на вашето момче. Материјал : синтетички горен; Ева од пена од пена; Термопластична гумена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : Фронт на чипка. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики : Меморија за пена во меморија; кадифен, јака од мрежна мрежа; издржлива надворешна плоча. Ниски врвни патики за момчиња од Фубу.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата