Кратка долна облека за девојчиња за чудо нација, 10-пакувања, големини 4- & плус

Кратка долна облека за девојчиња за чудо нација, 10-пакувања, големини 4- & плус

Това е достапна
DEN 222.24
Количината на стоката:

Оваа кратка пакет за девојчиња Wonder Nation 10 е суштински додаток на нејзината гардероба. Овие брифинзи се дизајнирани со 100% памук за дишење и имаат удобна лента за ткаенина од ткаенина што обезбедува целодневна удобност. Овој асортиман од 10 парчиња вклучува забавни отпечатоци и модерни цврсти материи што даваат многу разновидност во текот на целата недела. Овој пакет со вредности е шарен начин да ги задоволиме основните потреби за облека на вашето малечко. 10-пакети вклучуваат : 10 пара кратка долна облека. Удобност без ознаки. Мек памук. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Краток пакет за гаќи за девојчиња од чудо нација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата