Детски западен шеф на чевли за вода од вдлабнатина

Детски западен шеф на чевли за вода од вдлабнатина

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Западниот главен чевли за водата од вдлабнатина има уникатна, цврста конструкција која овозможува дишење во топли денови, правејќи го ова брилијантен избор за деца кои сакаат да играат цел ден! Лесно за чистење на материјали лесни и удобно затворање на кука и јамка за лесно вклучување и исклучување. Детски западен шеф на чевли за вода од вдлабнатина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата