Sumn Industries Glam Mright Mase Book Stack Black Zebra Print Wood Wall Art, 12, дизајн од Медлин Блејк

Sumn Industries Glam Mright Mase Book Stack Black Zebra Print Wood Wall Art, 12, дизајн од Медлин Блејк

Това е достапна
DEN 480.00
Количината на стоката:

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Медлин Блејк.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата