Момци руно целосна поштенска худи, маица, џогери 3-парчиња активен сет, големини 4-12

Момци руно целосна поштенска худи, маица, џогери 3-парчиња активен сет, големини 4-12

Това е достапна
DEN 575.36
Количината на стоката:

Да се ​​облечеме е лесно и забавно со оваа вредност од 3 парчиња поставена од RBX! Зип предно руно худи. Манжетни за ребра и полите. Преден кенгур џеб. Маица со кратки ракави во вселенска боја. Вратот на екипажот. Еластична џогер од руно од половината. Манжетна за ребра. Координирање на детали за контраст на контраст.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата