Ноопрена лаптоп лаптоп ултрабук тенок компактен ракав за носење се вклопува до 15, уреди [разновидни бои]

Ноопрена лаптоп лаптоп ултрабук тенок компактен ракав за носење се вклопува до 15, уреди [разновидни бои]

Това е достапна
DEN 383.84
Количината на стоката:

Нашиот Universal Universal Neoprene Travel Relaive нуди заштита и леснотија на носење за вашиот таблет или лаптоп уред. Внатрешноста нуди заштитен заштита за да се осигурате дека вашиот електронски уред оди неоштетен додека ги правите вашите рутински патувања. Однатре има удобно преклопување што нуди стабилност од несакано негодување. Нашиот случај доаѓа со патент предниот џеб што е совршен за складирање на преносни глувци, паметни телефони, прибор за пишување и други додатоци. Ракавот на Vangoddy Neoprene е исто така доволно тенок, така што ќе можете да го носите вашиот уред наместо торби, ранци, багаж, итн. Без да се грижите да заземете дополнителен простор. - Дизајнот на универзалниот ракав одговара на скоро сите уреди (во димензиите на производот) - долготраен и квалитетен неопрен материјал (може да се протега за да се смести малку поголеми големини) - тенок, цврста и лесна - заштита од испакнатини, shoc ks и модринки - елегантен дизајн - двојно зимпериран Дизајн за леснотија на пристап - предниот џеб слот за мемориски картички, кабли за напојување, глушец, итн. - Внатрешни димензии : (л) 15.10in x (w) 11.8in - надворешни димензии : (л) 16.10in x (w) 12,25 x (Ж) .80in одговара на следново (но не ограничено на) : Acer Aspire E5-573 G-52 G3 E Apple Mac Book MJVE2 LL/A Air Apple Mac Book Pro Asus Zenbook UX305 LA ASUS F555 F555 LA-AB31 ASUS Chromebuc ASUS K501 K501 UX ASUS X X551 MAV X551 MAV ASUS X X550 ZA-WH11 X550 ZA DELL INSPIRON I7359-8404 SLV 7000 DELL INSPIRON I5558-5718 SLV потпис Dell Inspiron I3552-8040 BLK HP Specter x360 Павилјон 15-R030 WM HP Chromebook 14-AK010 NR Lenovo Јога 900 Тошиба Сателит C55-C5241.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата