Idesign Crisp Make Sworth, чиста

Idesign Crisp Make Sworth, чиста

Това е достапна
DEN 287.84
Количината на стоката:

Организирајте ги потребите за јадење и на дофат со организаторот на ротирачки таблети со Idesign. Дизајниран со голема лента за дно и одделен центар за два секција, оваа грамофон обезбедува складирање за салфетки, прибор за прибор, прибор за јадење, зачини, мирудии и повеќе на маси за кујна и трпезарија. Отворениот врв со подигнати страни ги задржува предметите лесно достапни и ги спречува да испаднат додека го вртат организаторот. Оваа разноврсна грамофон може да се користи и во бањата, спалната соба, плакарот, канцеларијата или каде и да ви треба дополнителна организација. Издржливата чиста пластична конструкција без БПА е направена да трае и е лесно да се исчисти со благ сапун и вода. Мерење на 11,54 "x 11.54 " x 4,66 ", овој ротирачки организатор е идеален за додавање на складирање во компактни простори. Со i Design со интерддезирање, можете #livemply секој ден. Организатор за ротирање на таблети : Голем дно и лента за дно и двоселен центар за делител на центарот на двата пресек на центарот на двата пресек и двосечен центар на центарот на центарот на двата пресек Одделот обезбедува складирање за салфетки, прибор за прибор, прибор за јадење, зачини и повеќе на табели за кујна и трпезарија. Отворени врвни и подигнати страни : ги задржува предметите лесно достапни и ги спречува да испаднат додека го вртат организаторот. Разновиден дизајн : Може да се користи и во Бањата, спалната соба, плакарот, канцеларијата или каде и да ви треба дополнителна организација. Направено со пластика без БПА : Трајната чиста пластична конструкција без БПА е направена да трае и е лесна за чистење со благ сапун и вода. Компактна големина : мерки 11.54 „X 11.54“ x 4,66 “што го прави идеален за додавање на складирање во компактни простори.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата