Мајкл Томпсет „Кембриџ Англија Скај“ Скајнон Гроздобер “

Мајкл Томпсет „Кембриџ Англија Скај“ Скајнон Гроздобер “

Това е достапна
DEN 712.48
Количината на стоката:

И покрај тоа што никогаш не сум се сметал за трендсетер, јас сум горд што сум познат како уметник кој не започнал еден, туку два глобални трендови - имено апстрактни акварел град Скилини и апстрактни мапи со акварел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата