Сет за пешкири за бања, кабана лента микрофибер меки крпи за брзо сушење, сива

Сет за пешкири за бања, кабана лента микрофибер меки крпи за брзо сушење, сива

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

NC 2 пакет за бања за бања се изработени од кадифен руно микрофибер, мек и нежен, пријателски за кожата и удобно, избришете го лицето и рацете за да ги заштитите сите инчи на кожата. Карактеристики на Bath Prain : Користење на висока премија кадифен мек руно ткаенина. Анти-статички, без бледнее, брчки и отпорни на смалување. Екстра мека и мазна со долга кадифен, тоа нема да ви предизвика непријатни или непријатни чувства. Повеќе употреба, помека.multipurpose Функција - Компактна, лесна и лесна за употреба, лесен за спроведување кога одите во теретана, јога, пливање, кампување, пешачење, плажа, фитнес или на отворено. NC 2 пакет за бања за бања се изработени од кадифен руно микрофибер, мек и нежен, пријателски за кожата и удобно, избришете го лицето и рацете за да ги заштитите сите сантиметри на кожата . Карактеристики на пешкир за бања : Користење на висока премија кадифен мек руно ткаенина. Анти-статички, без бледнее, брчки и отпорни на смалување. Екстра мека и мазна со долга кадифен, тоа нема да ви предизвика непријатни или непријатни чувства. Повеќе употреба, помека.multipurpose Функција - Компактен, лесен и лесен за употреба, лесен за спроведување кога одите во теретана, јога, пливање, кампување, пешачење, плажа, фитнес или отворено . машината што се пее - миење во Ниска топлина и сува суво на ниско ниво, сугерира да додадете малку омекнувач на ткаенина кога ќе го измиете.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата