Климатски концепти Биг Момци ФАУ крзно со качулка со качулка со ракав, со големини 8-20

Климатски концепти Биг Момци ФАУ крзно со качулка со качулка со ракав, со големини 8-20

Това е достапна
DEN 559.68
Количината на стоката:

Палто за крзно од крзно од Cimate Concepts може да го задржи вашето момче тостично и стилски за време на дневните активности. Целосно наредени за удобност и топлина, оваа јакна вклучува и пет џебови на ракави за забавен простор за складирање за да ги задржи своите богатства. Прикачен аспиратор. Целосно наредени со крзно крзно. 5 странични џебови за ракави за влез. Печ за ракави. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Faux Puffer Puffer Cout за големи момчиња од климатски концепти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата