Г -дин Киплинг претерано добар пити од кал од Мисисипи 275гр

Г -дин Киплинг претерано добар пити од кал од Мисисипи 275гр

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Случаи за пециво со слој муса со вкус на чоколадо (35%), на врвот со шлаг од вкус на чоколадо (25%) и чоколадо со вкус на шеќер. , Трговските марки, дизајни и логоа што се појавуваат на овој пакет се во сопственост на Групацијата Премиер Фудс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата