Време на одмор женски лама грда Божиќна тунична џемпер

Време на одмор женски лама грда Божиќна тунична џемпер

Това е достапна
DEN 443.04
Количината на стоката:

Вклучете ја празничката искра во овој украсен џемпер за туники Ла Ла Лама од време на одмор. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Деколте на инка; стил на пуловер. Лама од предниот дел украсена со sequins и мулти-бои ресни и топки. 100% акрилик; Манжетна : 65% полиестер/35% акрилик. Рачно миење. Направено во Кина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата