Момци за органско бебе и дете од Ламазе, кои се вклопуваат во една пижами без нозе

Момци за органско бебе и дете од Ламазе, кои се вклопуваат во една пижами без нозе

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Чиста органска : еко-пријателска, природна завршница за супер мекост и помалку намалување. Еко-пријателски : чист органски памук одгледуван и обработен без употреба на груби хемикалии или бои, произведени во објект за овластено ОЕКО-Текс . Функционално : Ние ги користиме само нашите најмеки и најчисти органски памук, особено направено за да го задржи вашето бебе и топло, додека сè уште му дозволуваме на вашето бебе лесно да се движи. Екстра нежно за кожата на бебето. Производствени капацитети без џемпери. Пријателски за бебиња : Прекрасно мек памук со целосна должина ykk патент со патент чувар за да ја заштити нивната мала брада. Достапно како без нозе за да им дозволиме на тие прсти да се мавтаат слободно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата