Јакна за контрола на мирисот на мажите Трикот, достапна во повеќе обрасци - Блаже

Јакна за контрола на мирисот на мажите Трикот, достапна во повеќе обрасци - Блаже

Това е достапна
DEN 464.64
Количината на стоката:

Јакна за контрола на мирисот на машката трикот е достапна во повеќе бои и обрасци. Мека ткаенина со висок број Трикот со технологија на инхибитор на мирис овозможува тивко скриен лов. Оваа јакна е водоотпорна, дише и ветровито за да понуди слој на заштита во сурови услови. Со прилагодливите затворања на зглобовите и високиот аспиратор со патент чувар нуди удобност и заштита додека се движи на отворено. Излезот за прицврстување ви дава лесен пристап за прицврстување на прицврстување. Исто така, се одликува со џеб од градите и џебови со патент за додадено складирање. Јакна за контрола на мирисот на мажите Трикот, достапна во повеќе обрасци : мек и тивок трикот со високи броеви. Технологија на инхибитор на мирис за тивка скриена лов. Водоотпорен. Дишење и ветровито за дополнителна заштита во сурови услови. Прилагодливи затворања на зглобот за удобност. Аспиратор за високо стоење. Затровиот чувар е совршен за положување. Излезот за прицврстување ви дава лесен пристап за прицврстување на прицврстување. Зиперски џебови за градите и рачните за додадено складирање. Акција# WJ5003.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата