Бело во. Во мат порцелански мозаик под и wallидна плочка

Бело во. Во мат порцелански мозаик под и wallидна плочка

Това е достапна
DEN 431.84
Количината на стоката:

MSI White 2 in. X 2 во. Подот и wallидната плочка е ким на ретро со современ пресврт. Оваа квадратна мозаична плочка има јасна чиста бела боја и софистицирана матна завршница што создава визуелен интерес без надмоќност. Добредојден додаток на домови и лесни комерцијални простори, може да се користи како wallидна плочка, плочка за грб или на подови и countertops. Кога станува збор за разноврсност во дизајнот, овој неутрален мозаик е врвен избор. Измешајте и совпаѓајте го со други плочки од колекцијата Домино на MSI за лесен за постигнување на изгледот на дизајнерот. Овие плочки се монтирани на листови поддржани од мрежа за поедноставена инсталација и професионална завршница. 8 квадратни метри, 8 парчиња по случај. Тежината на случајот е 30,8 фунти . Одделение 1, порцеланска мозаична плочка за употреба на подот, wallидот и countertop. 12 во. Ширина x 12 in. Должина x 10мм дебела мозаик монтиран од мрежа, 2 во. W x 2 in. Парчиња од тули со должина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата