Лесно-пишано бебешки печати француски териски екипаж за џемпери големини 0 3- месеци

Лесно-пишано бебешки печати француски териски екипаж за џемпери големини 0 3- месеци

Това е достапна
DEN 244.64
Количината на стоката:

Унисекс француски тери печатено џемпер од Easy-Peasy е добро за вашето дете и околината. Оваа мека, стилска џемпер на вратот на екипажот ќе го направи вашето бебе да изгледа симпатично и да се чувствува пријатно со часови на беспрекорно време на игра со семејството и пријателите. Достапно во најразлични бои и отпечатоци, можете лесно да се мешате и да се совпаѓаат со која било облека или да додадете како положување на парче во ладно време. Се продава исклучиво на и. Материјал : 67% органски памук/ 33% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : пуловер. Ракави : Долги ракави. Се продава исклучиво на и. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Лесно-пила за бебиња, француски териски екипаж, големини на џемпери 0/3m-24m.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата