Трофејски кревет на Дизни Мики Маус Твин кревет во торба

Трофејски кревет на Дизни Мики Маус Твин кревет во торба

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Создадете возбудлив нов изглед за секоја соба за деца со овој комплет за постелнина со кревети со двојни кревети во Дизни Мики со големина. Овој светло и шарен кревет со 4 парчиња во торба ќе се облече во кој било декор во спалната соба. Децата ќе бидат возбудени да скокаат во кревет со овој супер мек кревет во торба во која се наоѓаат нивниот омилен класичен лик на Дизни, Мики Маус. 100% полиестер со удобно топло полиестерско полнење. Реверзибилниот утешител е мек и удобен. Комплетен ансамбл за постелнина вклучува близнак, близнак, вграден лист и рамен лист и една стандардна кутија за перници од 20 "x 30". Лесна грижа, машинско миење ладно, суво суво. Трофеј на Дизни Мики Маус 4 парчиња близнак во торба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата