Каи 7. Предно преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро од искра, се вклопуваат - Јагуар XE

Каи 7. Предно преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро од искра, се вклопуваат - Јагуар XE

Това е достапна
DEN 3359.84
Количината на стоката:

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристики вклучуваат предни, 19 x 7,5, Офсет во Велика Британија, 15 Spoke, 5 Stud/Lug, 108мм шема на завртки, сите насликани искра сребрени. Тоа одговара на вашата 2018-2019 година Јагуар XE. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 19 x 7,5 предно преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро од искра, одговара 2018-2019 година Јагуар XE фронт, 19 x 7,5, Офсет во Велика Британија, 15 Spoke, 5 Lug, 108mm Bolt Model, сите насликани сребрени сребрени сребрени, направени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во Изберете : 2018-2019 Jaguar XE и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата