Уметничка галерија со ремек-дело на средно лето Медли цвеќиња од Сали Сватленд Канвас Уметнички печати 30 40

Уметничка галерија со ремек-дело на средно лето Медли цвеќиња од Сали Сватленд Канвас Уметнички печати 30 40

Това е достапна
DEN 297.60
Количината на стоката:

Има толку многу причини што цвеќињата се надарени во посебни прилики, но меѓу наједноставните е ова : тие се убави. Овој печатење на платно на живописен букет цвеќиња стручно ја слави таа убавина, од црвените на розите до зелените на лисјата. Печатено само на платно со врвен квалитет со технологија од прв степен, секоја четка за четка е карактеристична и дефинирана. Плус, со печатење што го опфаќа просторот на платното, кадрирањето е непотребно и виси вашето ново уметничко дело е кинч. Живописно цветно сликарство. Одлично за секој ентериер во стил. Увезени. Избриши чисти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата