Бринли Ко.

Бринли Ко.

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Повторното чистење на коленото, Gennie By Brinley Co. Оваа веганска кожа и ткаенина се одликува со удобна пена од 4 мм Tru ™ подножје и широко-теле за совршено вклопување. Задебелени токи со злато тон на вратилото му даваат на овој едноставен стил свеж нов изглед. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 14 инчи. Обем на теле : 14 инчи. Врвен обем : 14 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс кожа и ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата