Компресорот на прстенот на клипот Surtek 1 8-5 107221

Компресорот на прстенот на клипот Surtek 1 8-5 107221

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Компресор на клипот на прстенот 2 1/8.5 ". За компресирање на прстените над жлебот на клипот до работ. 1/2 " Пролетни појаси што ја балансираат затегнатоста. Контрола на спојката преку механизам за тресење. Суртек. Компресор на клипот на прстенот 2 1/85 ". За компресирање на прстените над жлебот на клипот до работ. Контрола на спојката преку механизам за растетување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата