Момци и девојки на Марди Грас Детлер Марди Грас вид дете маица со кратки ракави, 2Т-5Т

Момци и девојки на Марди Грас Детлер Марди Грас вид дете маица со кратки ракави, 2Т-5Т

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Прославете ја во оваа симпатична маица Марди Грас, во која има забавни графики на Марди Грас за вашето мало дете од партијата. Совршено за вашето мало момче или девојче, оваа удобна мета и шарен допир на нивната обична облека. Екипаж. Кратки ракави. Графички фронт. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица Марди Грас за момчиња и девојчиња за мали деца.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата