Исечете го матичниот резервоар за мускули

Исечете го матичниот резервоар за мускули

Това е достапна
DEN 207.84
Количината на стоката:

Започнете го вашиот изглед силен со врвот на резервоарот за мускули на лажичката. Подложните раменици го напојуваат овој резервоар за моментално влијание и опуштеното вклопување ве тера да се чувствувате лесно. Завршено во ткаенината Cupro за мека, свилена завршна облога-време за да ја засилите вашата игра со мета. Исклучиво на. Материјал : 62% модал/38% полиестер cupro. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Врзан на екипажот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Подложни за рамо. Продажба на резервоарот за мускули за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата