Познати розови девојки 8 средно-пораст Бермуда шорцеви, големини 7-16

Познати розови девојки 8 средно-пораст Бермуда шорцеви, големини 7-16

Това е достапна
DEN 232.00
Количината на стоката:

Шорцевите од Бермуда на славните на Пинк се направени со мек тексас на супер стрии и имаат подолг 8 "Inseam кој сè уште завршува над коленото. Овие шорцеви се совршени за секоја летна пригода или обичен ден на играње надвор. Редовен пораст. 8" Inseam. Валана манжетна. Поштенски мува со затворање на копчињата. 3 предни џебови. 2 џебови. 40% памук; 32% полиестер; 27% рајон; 1% спандекс. Инструкции за нега на ткаенини : Машината што се пее.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата