Куќна храна Фрижиран фирма соја тофу, Оз

Куќна храна Фрижиран фирма соја тофу, Оз

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Додадете нешто вкусно на вашиот следен оброк со куќна храна, ладилно соја тофу. Оваа фирма тофу има седум грама протеини по порција и е пастеризирана со двоен систем за ладење за врвен квалитет. Можете да го користите овој тофу во најразлични вкусни рецепти. Додадете го на азиско инспирирано мешање пржете или користете го за да направите ќофтиња, чили и ќебапи. Можете исто така да го користите за појадок за да направите скрупни стружења или солени квичи. Можностите се бесконечни со овој тофу без глутен. Продолжете со фрижидер додека не сте подготвени да уживате. Станете креативни во кујната со куќна храна во фрижидер фирма од соја тофу. Фирмата за куќни храна Тофу е одлична во најразлични рецепти. 7g протеини по порција. Кошер и без глутен. Не-Гмо. Околу 4,5 порции по пакет. 70 калории по порција. Продолжете со фрижидер додека не сте подготвени да уживате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата