Blenderbottle Gostak Snacking Mini Contayers 40cc 4pk цијан

Blenderbottle Gostak Snacking Mini Contayers 40cc 4pk цијан

Това е достапна
DEN 231.36
Количината на стоката:

Гостаците се паметен и елегантен напредок во преносна исхрана. Трајни тегли цврсто безбедно за да носат прашоци, витамини, додатоци, закуски и многу повеќе. Теглата од 150cc има 87% од портите за протеини во прав, така што без разлика дали ги спакувате додатоците пред, интра- и пост-тренингот во салата, или едноставно треба разноврсен систем за закуски и мали предмети, Гостак ги покри. Теглите на Гостак се дизајнирани да бидат елегантни и компактни, што ви даваат доволно простор за вашите додатоци, без да ја нападнат вашата торба за теретани. Заминете од градот? Земете неколку тегли од 150cc исполнети со додатоци по тренингот, и имате моментално тресење на закрепнување за секој ден во неделата. Blenderbottle Gostak Snacking Mini Containers 40cc 4pk цијан разновидни големини. Систем Twist N 'Lock. Отпорен на дамки и мирис. Совршено се вклопува во чанта или ранец од џеб. БПА и фталат бесплатно. Безбедно миење садови за миење садови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата