Детско место бебе девојчиња и девојки за деца со подножје пижами со подножје

Детско место бебе девојчиња и девојки за деца со подножје пижами со подножје

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Меки памучни пижами за вашето мало девојче? Го добивте. Овие печатени пижами се слатки и удобни за ноќ исполнета со спиење. Ребреста екипа на вратот со затворање на табулаторот Snap. Долги ракави со врзани манжетни. Контрастно печатење; мек памук за истегнување. Затворање на преден патент. Затворена стапало со текстура ѓон за да се избегне лизгање. Памукот ПЈ не е отпорен на пламен. За да им помогне на децата да бидат безбедни, памучните PJ треба да се вклопат во силно . 100% памук. Машина за перење. Направено во Индија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата